100% přírodní kosmetika pro vaši jemnou POKOŽKU

Zavřete oči a představte si letní den plný slunce a louku plnou květin, mezi kterými je nejvýraznější zářivě červený květ vlčího máku. Jemné okvětní lístky, delikátní, křehké a přitom plné života a energie. Právě po vlčím máku se jmenuje Amapola - španělská 100% přírodní kosmetika dodávající život a energii vaší pokožce, která je často právě tak jemná, jako květ amapoly.

Kvality značky

Aromacosmetics

Používáme organické esenciální oleje, které našim produktům dodají vůni a specifické vlastnosti. Vytváříme tak rozmanité koktejly aktivních přísad pro vaši pleť.

Znovupoužitelnost lahviček

Skladování kosmetiky ve skle je to nejlepší pro její kvalitu a trvanlivost. Stejně důležitý důvod, proč používáme skleněné lahvičky a dózy, je ale i možnost jejich opakovaného plnění.

Recyklovatelné obaly

U opakovaného používání skleněných lahviček ochrana přírody nekončí. Všechny naše obaly jsou recyklovatelné, protože pokud chceme od přírody péči, chceme se jí odvděčit stenou mincí.

Udržitelnost

Všechny produkty Amapola jsou tvořeny ve vlastní laboratoři umístěné v energeticky pasivní budově s téměř nulovou spotřebou energie. Výroba našich produktů neznečišťuje přírodu.

Ověřeno certifkáty

Naše certifikáty potvrzují, že kosmetika Amapola je vyrobena s nejvyšším možným podílem organických ingrediencí. Více organická už naše kosmetika ani nemůže být.

slow cosmetique

Amapola se pyšní francouzským označením SLOW COSMETIQUE. To je uděleno výrobcům, jejichž kosmetika je nejen organická a zdravá, ale je vyráběna udržitelným a etickým způsobem.

Poskytneme vaší kůži péči, kterou potřebuje

Vyzkoušejte naše produkty

Noční omlazující sérum s dotekem arganového oleje

Noční omlazující sérum s dotekem arganového oleje

Cena: 50 Kč

Pleťový krém z měsíčku lékařského

Pleťový krém z měsíčku lékařského

Cena: 50 Kč

Pleťový krém z květů pomerančovníku a malin Pleťový krém z květů pomerančovníku a malin

Pleťový krém z květů pomerančovníku a malin

Cena: 50 Kč

Hydratační krém z lopuchu a kopřivy

Hydratační krém z lopuchu a kopřivy

Cena: 50 Kč