Inspirováno junglí z kostariky

Ami Iyök znamená v jednom z indiánských jazyků “matka příroda”. Jistě není náhoda, že v tolika jazycích je příroda nazývána matkou. Kdo jiný, než matka, chce pro své děti jen to nejlepší, vytváří pro ně nejlepší podmínky k životu a nabízí jim do nekonečna znovu a znovu pomocnou ruku? Kdo o ně pečuje s láskou, něhou, ale důsledně a do nejmenšího detailu?

Kvality značky

Bohaté zkušenosti

Kosmetika Ami Iyök již řadu let přináší péči o pleť i tělo. Dokonce máme i produkty pro vaše čtyřnohé miláčky. Naše produkty jsou vyráběny a certifikovány v laboratořích s více než dvacetiletými zkušenostmi s přírodní kosmetikou.

Znalost medicíny

Naše kosmetika stojí na hranici krásy a medicíny. Pečuje o vaše tělo, aby bylo nejen krásné, ale i zdravé. Nepochybujeme, že právě se zdravím přichází největší krása, a proto využíváme léčivou sílu přírody.

Efektivita

Každodenní rituály při používání naší kosmetiky jsou nesmírně příjemné. Přesto ale nejde jen o proces, výsledky jsou důležité. Správná kombinace našich produktů a postupů vám přinese nejrychlejší a největší efekt.

Udržitelnost

Naše produkty prodáváme v krabičkách ze dřeva z FSC certifikovaných plantáží a ve skleněných lavičkách z recyklovaného fialového skla, které propustí jen malé množství UV-A a infračerveného záření. To zaručí ochranu  a prodloužení doby účinnosti našich produktů.

Netestováno na zvířatech

Certifikace NATRUE potvrzuje naší oddanost přírodě. Žádný z našich produktů nebo ingrediencí nebyly testovány na zvířatech, a to v EU ani mimo ní. Naši kosmetiku ani nedovážíme do zemí, kde je testování na zvířatech součástí procesu pro získání povolení k prodeji.

AMI IYÖK SKINWARRIORS

Naše nejnovější řada produktů Microbiota Skinwarriors pomáhá udržet vyvážený a zdravý mikrobiom na vaší pokožce. Využívá vědeckých poznatků a napravuje škody způsobené stresem, hormonálními změnami a všudypřítomným znečištěním.

Naše filozofie souzní s přírodou.

Vyzkoušejte naše produkty

Ampule White- Pro Ampule White- Pro

Ampule White- Pro

Cena: 1,503 Kč

Ampule Booster Calm 360° Ampule Booster Calm 360°

Ampule Booster Calm 360°

Cena: 1,503 Kč

Čisticí gel (Green Shaman) Čisticí gel (Green Shaman)

Čisticí gel (Green Shaman)

Cena: 1,530 Kč

Tonikum (Hibistonic) Tonikum (Hibistonic)

Tonikum (Hibistonic)

Cena: 1,284 Kč