Přírodní péče o kůži pro muže

Muži by měli pamatovat, že i oni by se měli o svoje tělo starat, aby jim déle vydrželo zdravé, mladé a svěží. Stejně tak by ale měli vědět, že potřebují jiné produkty, než ženy. Proto právě naše produkty nabízí specificky formulovanou přírodní kosmetiku pro muže, která je v souladu s potřebami mužského těla, mužské pleti a přináší pro ně nejlepší výsledky.

Kvality značky

přírodní složení

Kosmetika Homo Naturals používá jenom přírodní ingredience. Jsme si jistí, že právě tak je to správně. Muž má žít v harmonii s přírodou.

Rostlinné oleje

Žádná ropa, žádná syntetická vazelína. Všechny naše produkty, v nichž najdete účinné oleje, jsou postaveny na přírodní rostlinné bázi.

Kvalita (Jsme první)

Jsme první přírodní kosmetika zaměřená specificky na muže. Máme rádi jednoduchost a přímočarost, stejně jako naši klienti. Tento typicky mužský přístup jde nejlépe uplatnit právě s přírodními ingrediencemi.

Přirozené konzervanty

Naše produkty vydrží skutečně dlouho, a to právě díky použití zcela přirozených a přírodních konzervantů. Přírodní účinné látky nejlépe vydrží právě v kombinaci s vhodnými přírodními konzervanty.

Udržitelnost

Udržitelnost je základní zásada přírody. Co není udržitelné, nemůže přežít. Proto dbáme na to, abychom používali obnovitelné zdroje a čerpali z toho, co umí příroda sama znovu vytvořit.

KOUZLO V JEDNODUCHOSTI

Snažíme se, aby naše produkty přinášely více benefitů najednou. Proto má naše pěna na holení zároveň čisticí efekt. Proto je naše voda po holení zároveň skvělé revitalizační tonikum. Umíme vám to zjednodušit.

Kvalitní přírodní složení bez kompromisů

Ropa

Parafiny

Vazelína

Silikonové oleje

Vyzkoušejte naše produkty

Sérum na oči

Sérum na oči

Cena: 30 Kč

Korektor očního okolí

Korektor očního okolí

Cena: 30 Kč

Denní krém (4)

Denní krém (4)

Cena: 30 Kč

Denní gel (4)

Denní gel (4)

Cena: 30 Kč