Jsme čistý život

Výhradní dodavatel zahraničních značek kosmetiky pro ČR a SR

Jsme výhradní distributor několika španělských značek přírodní kosmetiky pro ČR a SR. Všechny naše produkty si pro sebe můžete koupit právě zde, právě od nás, a to po jedné krabičce nebo třeba plný košík. Možná ale stejně jako my pocítíte touhu přiblížit kouzlo čisté přírody lidem kolem sebe. V tom případě pojďme spolupracovat!


Naše Značky

Ami Iyök

Organická kosmetika formulovaná především pro ženy, ale i pro čtyřnohé miláčky. Mimořádné produkty s mimořádnými ingrediencemi pro mimořádně náročné klientky.

Více o značce

Homo Naturals

První přírodní kosmetika určená výhradně pro muže. Speciální složení přesně podle specifik mužského těla, důraz na jednoduchost používání přesně podle specifik mužské mysli.

Více o značce

Amapola Biocosmetics

Biokosmetika s neskutečně širokou paletou dostupných produktů určených pro celou rodinu včetně nejmenších dětí.

Více o značce

Veškerá kosmetika je z přírody

Veškerá kosmetika našich značek je přírodní. Věříme, že do našeho těla ani na naši pleť nepatří produkty průmyslové chemie a látky vyráběné z ropy. Nejlepší péči nám naopak dávají přírodní ingredience, účinné výtažky z rostlin nebo esenciální oleje. Ty naše tělo doslova hýčkají a pomáhají nám vyrovnat se se znečištěním, kterému se ve svém okolí vyhnout nedokážeme. Zažijte s námi lehkost a účinnost přírodních ingrediencí.


Chci prodávat vaše značky

Jak to funguje

Velmi jednoduše. Jsme výhradní distributor našich značek pro ČR a SR, a vítáme tedy každého, kdo chce na tomto území naše značky prodávat. Napište nám, představte nám sebe a svoje plány, a případně zkušenosti či běžící obchod, pokud již nějaké máte. My se s vámi velmi rychle spojíme a začneme společně přemýšlet, jak spolupráci nejlépe a nejjednodušeji zahájit.

Co musím Splňovat

Máme poměrně jasnou představu o tom, jaký má být pocit z úspěšné a příjemné spolupráce, a jak mají vypadat dobré výsledky. Na druhou stranu moc nepřemýšlíme nad tím, jaké exaktní parametry má splňovat obchod nebo člověk, který naší kosmetiku odebírá. Nečekejte od nás tedy formuláře nebo seznam podmínek, jednoduše se ozvěte a pokračovat budeme podle pocitů.